MYCONUTRI

Testimonials
Се викам Маја и влегувам во предменопауза, фаза која тешко ја поднесувам и на моменти како да не си се препозн...
Maja Stojkova on 23/01/2014 5
Pocituvani, jas imam bronhijalna alergiska astma I otkako mi go preporacaa Reisi-MRL mnogu se osekam podobra I posilna. ova e navistina prekrasen proizvod pozdrav
Ljubinka Dervendzi on 01/06/2016
upotrebuvav Reishi za metabolizmot, osetiv podobruvanje za samo nekolku denovi, odlicen priroden proizvod
Zana on 20/08/2014 5
Кашлав по прилично скоро недела дена. Па срека се сретнавме со мојата пријателка Невена која се пјави во вист...
Дејан on 20/08/2014 5
Се чуствував многу изцрпено и малаксано.Секако имаше причина за тоа, напорна работа по 12 часа и стресот што го...
Hristina on 23/08/2014 5
UKION UNIbank credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
MYCONUTRI © 2016. UKION SHOPS