Кордицепс-МРЛ прашок

Кордицепс-МРЛ прашок

4.800 ден.
Производител: Mycology-Research-Laboratories
Шифра на производ: 0009
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Информациите се исти како и за таблетите Кордицепс-МРЛ со таа разлика што прашокот во својот состав има само биомаса од Кордицепс синенсис.

Прашокот содржи 250гр. Кордицепс.

Во кутијата има мерица од 2 гр., што е еднакво на 4 таблети.

Вкупната доза е за 4 месеци. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2021. UKION SHOPS