Херициум-МРЛ Прашок

Херициум-МРЛ Прашок

4.500 ден.
Производител: Mycology-Research-Laboratories
Шифра на производ: 0013
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прашокот содржи само Hericium erinaceus.

Информациите за прашокот се исти како и за таблетите.

Тежина: 250 гр.

Кутијата содржи мерица од 2 гр.

Вкупно дози за 4 месеци. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2021. UKION SHOPS