Акција
-10%
ХЕРИЦИУМ - МРЛ
1.350 ден.1.500 ден.
-10%
Кориолус-МРЛ
1.404 ден.1.560 ден.

Контакт

Локација

Адреса:
MYCONUTRI
Luj Paster 11/1
1000 Skopje
Телефон:
+38923128-268 +38923109-362

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2020. UKION SHOPS