Mycology-Research-Laboratories

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
ДВЕ + ЕДЕН
ЧАГА-МРЛ, народно Дар од Бога.  Прочитајте ги својствата на Чага со клик на сликата со една ..
4.500 ден.3.375 ден.
без ДДВ: 3.215 ден.
Маитаке-МРЛ прашок
Прашокот содржи само Маитаке (Grifola frondosa). Информациите за прашокот се исти како и за табле..
4.500 ден.
без ДДВ: 4.286 ден.
Реиши-МРЛ прашок
Дигиталната публикација Nutrition I-Mag го прогласува прашокот Reishi-MRL како највисоко препорачува..
4.500 ден.
без ДДВ: 4.286 ден.
ТРИТОН - МРЛ
Тритон претставува нова комбинација од три печурки: Кордицепс (Cordyceps sinensis), Реиши (Gano..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
ХЕРИЦИУМ - МРЛ
Лавовска грива Херициум-МРЛ не е екстракт туку содржи и мицелиум и примордиа (млади плодови) од H..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
Херициум-МРЛ Прашок
Прашокот содржи само Hericium erinaceus. Информациите за прашокот се исти како и за таблетите. ..
4.500 ден.
без ДДВ: 4.286 ден.
Чага-МРЛ прашок
Прашокот содржи само Чага (Inonotus obliquus). Информациите за прашокот се исти како и за таблети..
4.500 ден.
без ДДВ: 4.286 ден.
Шиитаке-МРЛ
Шиитаке, како јадлива печурка со позитивни ефекти врз организмот, се користи во Јапонија и Кина..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
Кордицепс-МРЛ прашок
Информациите се исти како и за таблетите Кордицепс-МРЛ со таа разлика што прашокот во својот состав ..
4.800 ден.
без ДДВ: 4.571 ден.
Кориолус-МРЛ
Кориолус-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот дел од фунгусот и млади ..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.486 ден.
Маитаке-МРЛ
Крал на печурките Маитаке-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот де..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2021. UKION SHOPS