Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
Маитаке-МРЛ
Крал на печурките Маитаке-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот де..
1.500 ден.1.380 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Плеуротус-МРЛ
Оваа прекриена како со фолија шумска печурка со сивкасто-месна капа ја има насекаде во светот. Позна..
1.500 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.286 ден.
-8%
Чага-МРЛ
Дар од Бога Чага-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот дел од фунгус..
1.500 ден.1.380 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2019. UKION SHOPS