ДВЕ + ЕДЕН

ДВЕ + ЕДЕН

4.500 ден.
Производител: Mycology-Research-Laboratories
Шифра на производ: 0018
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ЧАГА-МРЛ, народно Дар од Бога. 

Прочитајте ги својствата на Чага со клик на сликата со една Чага.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2021. UKION SHOPS