Распродадено
Херициум-МРЛ Прашок

Херициум-МРЛ Прашок

4.680 ден.
Производител: Mycology-Research-Laboratories
Шифра на производ: 0013
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прашокот содржи само Hericium erinaceus.

Информациите за прашокот се исти како и за таблетите.

Тежина: 250 гр.

Кутијата содржи мерица од 2 гр.

Вкупно дози за 4 месеци. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mycology-Research-Laboratories Херициум-МРЛ Прашок Прашокот содржи само Hericium erinaceus. Информациите за прашокот се исти како и за таблетите. Тежина: 250 гр. Кутијата содржи мерица од 2 гр. Вкупно дози за 4 месеци.  .. Category: Product #: 0013 Regular price: 4.680 ден. 4.680
Available from: MIKONUTRI

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2023. UKION SHOPS

МИКОНУТРИ ДООЕЛ Скопје | ул. Луј Пастер бр.11/1, 1000 Скопје
Тел : + 389 (2) 312 8268 | e-mail : info@myconutri.mk
ЕМБС: 6808336 | ЕДБ : MK4080012530747 | ДЕЈНОСТ: Неспецијализирана трговија на големо