Избрани производи
-9%
Реиши-МРЛ
1.418 ден.1.560 ден.
-9%
Кориолус-МРЛ
1.418 ден.1.560 ден.
-5%
Кордицепс-МРЛ
Врз основа на 1 оценки.
1.666 ден.1.750 ден.
-9%
ТРИТОН - МРЛ
1.391 ден.1.530 ден.
-5%
Чага-МРЛ
Врз основа на 1 оценки.
1.666 ден.1.750 ден.
-9%
Маитаке-МРЛ
Врз основа на 1 оценки.
1.390 ден.1.530 ден.
-9%
ХЕРИЦИУМ - МРЛ
1.418 ден.1.560 ден.

Распродадено

Реиши-МРЛ прашок
4.500 ден.

Распродадено

Кориолус-МРЛ прашок
4.500 ден.
-5%
Чага-МРЛ прашок
5.000 ден.5.250 ден.

Распродадено

Херициум-МРЛ Прашок
4.500 ден.
Најново

Распродадено

ПАКЕТ ПОПУСТ
4.830 ден.
-9%
Шиитаке-МРЛ
1.391 ден.1.530 ден.

Распродадено

Херициум-МРЛ Прашок
4.500 ден.

MYCONUTRI

Искуства
Прв пат користам кордицепс и сакам јавно да потврдам дека не очекував веке после две недели и тоа со минималн...
korisnik na cordyceps на 13.03.2015 5
Се чуствував многу изцрпено и малаксано.Секако имаше причина за тоа, напорна работа по 12 часа и стресот што го...
Hristina на 23.08.2014 5
За овој производ дознав од пријател. Кога ми го објаснуваше широкиот спектар на делување ми изгледаше малку н...
Maja Krajceska на 06.01.2014 5
Јас и моето семејство редовно ги конзумираме медицинските печурки на Миконутри и сме презадоволни.Она што би...
Dana Siljan на 03.05.2017
Pocituvani, jas imam bronhijalna alergiska astma I otkako mi go preporacaa Reisi-MRL mnogu se osekam podobra I posilna. ova e navistina prekrasen proizvod pozdrav
Ljubinka Dervendzi на 01.06.2016

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2022. UKION SHOPS

МИКОНУТРИ ДООЕЛ Скопје | ул. Луј Пастер бр.11/1, 1000 Скопје
Тел : + 389 (2) 312 8268 | e-mail : info@myconutri.mk
ЕМБС: 6808336 | ЕДБ : MK4080012530747 | ДЕЈНОСТ: Неспецијализирана трговија на големо