Mycology-Research-Laboratories

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

REISHI + SHIITAKE
..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.864 ден.
Маитаке-МРЛ прашок
Прашокот содржи само Маитаке (Grifola frondosa). Информациите за прашокот се исти како и за табле..
4.860 ден.
без ДДВ: 4.418 ден.
Реиши-МРЛ прашок
Дигиталната публикација Nutrition I-Mag го прогласува прашокот Reishi-MRL како највисоко препорачува..
4.860 ден.
без ДДВ: 4.418 ден.
ТРИТОН - МРЛ
Тритон-МРЛ претставува нова комбинација од три печурки: Кордицепс (Cordyceps sinensis), Ре..
1.620 ден.
без ДДВ: 1.543 ден.
ХЕРИЦИУМ - МРЛ
Херициум-МРЛ не е екстракт туку содржи и мицелиум и примордиа (вегетативниот дел од фунгусот и ..
1.620 ден.
без ДДВ: 1.543 ден.
Херициум-МРЛ Прашок
Прашокот содржи само Hericium erinaceus. Информациите за прашокот се исти како и за таблетите. ..
4.860 ден.
без ДДВ: 4.418 ден.
Чага-МРЛ прашок
Прашокот содржи само Чага (Inonotus obliquus). Информациите за прашокот се исти како и за таблети..
5.460 ден.
без ДДВ: 4.964 ден.

Распродадено

Распродадено

Шиитаке-МРЛ
Шиитаке, како јадлива печурка со позитивни ефекти врз организмот, се користи во Јапонија и Кина..
1.530 ден.
без ДДВ: 1.391 ден.
Кордицепс-МРЛ прашок
Информациите се исти како и за таблетите Кордицепс-МРЛ со таа разлика што прашокот во својот состав ..
5.460 ден.
без ДДВ: 4.964 ден.
Кориолус-МРЛ
Кориолус-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот дел од фунгусот и м..
1.620 ден.
без ДДВ: 1.543 ден.
Маитаке-МРЛ
Маитаке-МРЛ не е екстракт, туку содржи мицелиум и примордиа (вегетативниот дел од фунгусот и мл..
1.620 ден.
без ДДВ: 1.543 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Миконутри e ексклузивен увозник и дистрибутер на додатоците на исхрана од печурки од Mycology Research Laboratories (МРЛ), Обединетото Кралство, со сертификат за 100% органски производи од САД и ЕУ.

Повеќе..

Контакт

  • +38923128-268 +38923109-362
  • info@myconutri.mk

Facebook

MYCONUTRI © 2024. UKION SHOPS

МИКОНУТРИ ДООЕЛ Скопје | ул. Луј Пастер бр.11/1, 1000 Скопје
Тел : + 389 (2) 312 8268 | e-mail : info@myconutri.mk
ЕМБС: 6808336 | ЕДБ : MK4080012530747 | ДЕЈНОСТ: Неспецијализирана трговија на големо